313794
No cover
Book
DVD
In basket
Death Proof: Grindhouse część 1/ scenariusz i reżyseria Quentin Tarantino. - [Warszawa]: The Weinstein Company, 2007. - 1 dysk optyczny (DVD) (108 min.): dźw., kolor.; 12 cm.
Death Proof to pierwsza część z dylogii filmowej przedstawiciela postmodernizmu filmowego Quentina Tarantino. Thriller, opowiada historię trzech młodych dziewczyn, które wybierają się do domku letniskowego jednej z nich. W przydrożnym barze poznają Kaskadera Mike'a. Nie wiedzą, że ten oszpecony mężczyzna jeżdzący czarnym Chevroletem Nova, to psychopata, który postanawia je zabić. Film wydany w pakiecie z drugą częścią Grindhouse: Planet Terror.
Availability:
Busko Zdrój - Multimedialny
There are copies available to loan: sygn. DVD/455 (1 egz.)
Notes:
General note
Tytuł z pudełka.
Summary, etc.
Streszczenie: Death Proof to pierwsza część z dylogii filmowej przedstawiciela postmodernizmu filmowego Quentina Tarantino. Thriller, opowiada historię trzech młodych dziewczyn, które wybierają się do domku letniskowego jednej z nich. W przydrożnym barze poznają Kaskadera Mike'a. Nie wiedzą, że ten oszpecony mężczyzna jeżdzący czarnym Chevroletem Nova, to psychopata, który postanawia je zabić. Film wydany w pakiecie z drugą częścią Grindhouse: Planet Terror.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again