313843
No cover
Article
In basket
Społeczny przekaz murali w przestrzeni miejskiej / Paulina Bańka. W: Zeszyty Studenckiego Ruchu Naukowego UJK. - T. 23 (2015), s. 27-35.
Murale na świecie i w Polsce. Projekt "Społeczny przekaz świętokrzyskich murali" realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Elektronicznych Metod Przetwarzania Informacji. Wyniki badań związane z analizą treści kieleckich murali.
Notes:
Summary, etc.
Zakres i zawartość: Murale na świecie i w Polsce. Projekt "Społeczny przekaz świętokrzyskich murali" realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Elektronicznych Metod Przetwarzania Informacji. Wyniki badań związane z analizą treści kieleckich murali.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again